Szkółki Tenisowe

TENIS 10 ( wiek 5 – 10 lat )


Program dla początkujących i średniozaawansowanych młodych tenisistów. Trening bazuje na programie Polskiego Związku Tenisowego – TENIS 10, który uzupełniliśmy, korzystając z wieloletnich, międzynarodowych doświadczeń naszych trenerów. Treningi ukierunkowujemy zarówno na zdobycie jak najlepszej techniki uderzeń, jak i podstaw taktyki meczowej. Wielkość kortu, rodzaj ćwiczeń i intensywność treningu dostosowujemy do wieku i możliwości psychomotorycznych dzieci. Dobieramy rodzaj piłek w taki sposób aby uzyskać jak najlepsze postępy w koordynacji ruchowo – wzrokowej. Istotnym elementem programu są treningi psychomotoryczne i ogólnorozwojowe oraz zapoznanie dzieci z podstawami psychologii i diety sportowej.


Kliknij aby zapoznać się z cennikiem szkółek tenisowych.

TENIS 14 ( wiek 7 – 14 lat )


Program dla średnio- i zaawansowanych tenisistów chcących brać udział w turniejach regionalnych, ogólnopolskich. Przeznaczony jest dla tych, którzy mają już odpowiednie umiejętności techniczne ale chcą poprawić swoją grę. Oprócz treningów technicznych, program zakłada szereg specjalistycznych ćwiczeń, gier i sparingów, symulujących sytuacje w meczach turniejowych. Program zawiera elementy rozwoju mentalnego. Dużą wagę przykładamy do nauki zasad i regulaminów turniejowych i meczowych oraz etykiety zachowania na korcie. Program obejmuje również treningi ogólnorozwojowe.


Kliknij aby zapoznać się z cennikiem szkółek tenisowych.

TENIS PROMASTER ( wiek 10 – 16 lat )


Program dla zaawansowanych zawodników w swoich kategoriach wiekowych. Przygotowujemy indywidualne plany treningowe, obejmujące zajęcia: techniczne, taktyczne, ogólnorozwojowe, mentalne. Zapewniamy sparingi pod okiem doświadczonych trenerów, ukierunkowane na przygotowanie taktyk meczowych. Wspólnie z zawodnikami i ich rodzicami opracowujemy strategie i plany startowe w turniejach ogólnopolskich i europejskich. Umożliwiamy zapewnienie opieki trenerskiej na wyjazdach na turnieje. 

Ceny - ustalane indywidualnie.

INTER TENNIS ( wiek 7 – 16 lat )


Dla zawodników na każdym etapie rozwoju proponujemy cykliczne konsultacje i treningi z renomowanymi trenerami z Czech i Hiszpanii, prowadzącymi wielu topowych tenisistów europejskich. W zależności od predyspozycji i poziomu zaawansowania gracza proponujemy 2 programy :

  • Czeska perfekcja uderzeń
  • Hiszpański top spin
Pomagamy w otrzymaniu licencji zawodniczych umożliwiających starty w turniejach w Czechach i Hiszpanii.
Ceny ustalane indywidualnie za treningi prowadzone na naszych kortach lub wyjazdy weekendowe i tygodniowe obozy do Czech i Hiszpanii.

LEKCJE INDYWIDUALNE


Każdy z naszych podopiecznych ma możliwość uzupełniać swój program szkoleniowy o treningi indywidualne poza regularnymi godzinami swoich zajęć. W zależności od celów treningów proponujemy odpowiedniego trenera dla osiągnięcia zakładanego celu.


Kliknij aby zapoznać się z cennikiem szkółek tenisowych.