Wrocławskie korty szczęśliwe dla zawodników KRZYCKA PARK

Miniony weekend obfitował w rozgrywki tenisowe z udziałem naszych dzielnych zawodniczek i zawodników.

Niestety organizatorzy imprez zdublowali zawody, co uniemożliwiło części naszych tenisistów na start w obu imprezach. Sztuka ta udała się jedynie naszej zawodniczce MARTYNCE NOWIŃSKIEJ. W sobotę 09.12.2017 Martynka wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju OLIMPIJSKI CUP BY HEAD zajmując mocne trzecie miejsce, o które walczyła z klubową koleżanką JULIĄ KRZYSZTOPOROSKĄ. W niedzielę 10.12.2017 zakończył się turniejem Masters Dolnośląski Cykl Turniejów Tenisa organizowany przez Matchpoint. I tutaj nasi zawodnicy odnieśli spore sukcesy. W kategorii pomarańczowej dziewcząt po kolejny srebrny medal sięgnęła Martynka Nowińska. W kategorii zielonej dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyła JULKA SŁABA, drugie miejsce zajęła IGA FLEJSZAR. W kategorii zielonej chłopców KUBA KOBYLNIK wywalczył mocną czwartą lokatę. Gratulacje dla wszystkich zawodników!!! Jak widać pod kierownictwem Pani Agnieszki Babickiej powstał silna ekipa odnoszące spore turniejowe sukcesy. Oby tak dalej!!!
Powodzenia na kolejnych zawodach!!!

Klasyfikacja generalna Matchpoint Dolnośląski Cykl Turniejów Tenisa 2017- nasi zawodnicy na czołowych lokatach: http://www.matchpoint.com.pl/dcttib-punktacja/