Dolnośląski Cykl Turniejów Tenisa- CZTERY MEDALE DLA KRZYCKA PARK!!!

W minioną niedzielę 05.11.2017.MATCHPOINT rozpoczął DOLNOŚLĘSKI CYKL TURNIEJÓW TENISA. Nie zabrakło na nim naszych dzielnych zawodników. Mecze odbywały się zgodnie z zasadami TENIS 10.

Nasi podopieczni godnie reprezentowali nasz Klub. W kategorii zielonej dziewcząt ponownie sukces odniosła IGA FLEJSZAR, która jak widać nie zwalnia tempa startując w kolejnych zawodach. Iga zajęła drugie miejsce po zaciętej i wyrównanej walce z Malwiną Cegłą. Trzecie miejsce również przypadło naszej walecznej zawodniczce JULCE SŁABEJ. Wśród chłopców w kategorii pomarańczowej wystartował, wracający po kontuzji do gry FILIP SŁABA, który zajął pierwsze miejsce pokonując klubowego kolegę MAKSA PERZYNĘ. To był długi i zacięty mecz. Dzielnie spisał się też KUBA KOBYLNIK startujący w kategorii zielonej chłopców. Kuba szybko podnosi swoje umiejętności w grze i z pewnością w następnym turnieju powalczy o czołowe lokaty. Następny turniej już 19.11.2017, życzymy wszystkim naszym zawodnikom kolejnych sukcesów a naszej niezastąpionej trenerce Pani Agnieszce Babickiej dziękujemy za ciężką i jak widać skuteczną pracę z naszymi podopiecznymi.